17 червня на дитячій туристичній базі «Карпати», що в с. Кам’янка Сколівського району, відбулося урочисте закриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 27 роїв із районів і міст Львівщини, а також команда із м. Дубно Рівненської області. Загалом за першість змагалися близько 300 школярів. Протягом чотирьох днів вони проявляли свою спритність, кмітливість, хоробрість і знання козацьких звичаїв. Учасники вправлялись у стройовій підготовці, перетягуванні каната, проходженні смуги перешкод, в інтелектуальних змаганнях з історії України за зразком «Що? Де? Коли?», мистецькій сфері, а також демонстрували вміння з надання першої долікарської допомоги з використанням елементів рятувальних робіт.

Під час урочистого закриття змагань до учасників звернувся директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» Михайло Набитович. «Відшуміла козаччина, стали історією її походи, але і нині живуть її традиції. І сьогоднішній захід свідчить саме про це», – зазначив пан Михайло та побажав дітям зростати справжніми патріотами, сміливими, загартованими, мужніми юнаками і дівчатами.

Також до юних джур і берегинь звернувся головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Юрій Савчин. Він побажав учасникам козацького здоров’я, незламної волі, радощів і наснаги в продовженні кращих українських традицій. «Зберігаючи славні традиції своїх предків – ви робите шляхетну справу, а гартуючи дух і тіло – творите сильне незламне покоління захисників України», – наголосив Юрій Володимирович.

У свою чергу начальник сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області Віктор Новачук висловив подяку організаторам заходу за сприяння у військово-патріотичному вихованні молодого покоління. «Національно свідома, патріотично налаштована молодь – це надія України та запорука її достойного майбутнього», – відзначив Віктор Миколайович. За його словами, духовний і фізичний гарт, здобутий під час обласного етапу військово-патріотичної гри, допоможе юним учасникам зробити правильний вибір у житті, стати гідними синами і дочками України.

Читайте також: Студент Слов’янського коледжу НАУ здобув «золото» на чемпіонаті України з кікбоксингу

Заключним моментом урочистостей було нагородження учасників і переможців гри «Сокіл». Зокрема, за підсумками змагань перше місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») здобув рій «Соколи» Сокальського району. Друге місце посів рій імені Назара Петрика Пустомитівського району, на третьому місці – рій «Родяни» Стрийського району.

Зазначимо, що організатором заходу виступив КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Переможці обласного збору – рій «Соколи» Сокальського району – вибороли почесне право представляти нашу область на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура»), що проходитиме з 6 по 26 серпня в м. Одесі на базі оздоровчого табору «Молода гвардія».

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *