16 червня в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти підбито підсумки обласного конкурсу-захисту веб-сайтів районних (міських) методичних кабінетів/центрів.

Обласний конкурс веб-сайтів методичних служб, організаторами якого виступили управління освіти і науки облдержадміністрації та обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти – це одна з форм методичної роботи, змістом якої є розвиток інформаційно-освітнього простору Тернопільщини та використання сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності.

Ініціатори проведення цього заходу ставили за мету популяризувати можливості й розширювати мережу інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційно-методичного середовища освітньої системи області. У фінальній частині конкурсу відбулася презентація найкращих за змістом, наповненням і оформленням веб-сайтів Гусятинського, Заліщицького, Підгаєцького, Тернопільського районних методичних кабінетів і Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.

За рішенням спільного засідання журі та оргкомітету конкурсу перемогу виборов Тернопільський міський методичний центр, а зазначені вище методичні кабінети стали лауреатами. Учасники фіналу нагороджені дипломами конкурсу, грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками.

За інформацією управління освіти і науки
Тернопільської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *