На базі факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулося урочисте відкриття Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури. Центр створено з ініціативи кафедри англійської та німецької філології, кафедри світової літератури, а також за сприяння Посольства США в Україні та представника програми Фулбрайт Лізи Вейсс. Науковий керівник Центру – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Ольга Ніколенко.

Головна мета Центру – підвищення якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури серед учнів, студентів, учителів Полтави, Полтавської області та всієї України. Центр є сучасною платформою для накопичення й апробації передових технологій у галузі мовної та літературної освіти.

У вітальному слові ректор університету доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко відзначив важливу роль Центру в реалізації міжнародних проектів, трансфері наукових і методичних досягнень викладачів університету до загальноосвітньої школи, підвищенні інтересу молоді до вивчення англійської мови та читання художньої літератури різними мовами.

У відкритті Центру взяли участь: головний спеціаліст Департаменту загальної середньої і дошкільної освіти К. В. Таранік-Ткачук, іноземні партнери вишу (професор Карстен Хаммер [Університет UCC, Данія], професор Сін’їті Мурата [Університет Sophia, Японія]), методисти й учителі Полтави та різних областей України (Полтавської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Вінницької, Черкаської, Закарпатської, Луганської та ін.), Всеукраїнська спілка вчителів-словесників, видавці науково-методичних часописів України, проректори, декани, студенти, працівники структурних підрозділів університету.

Прес-служба ПНПУ імені В. Г. Короленка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *