21 червня українка Дарина Лазебна завоювала чемпіонський титул на світовій першості з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат, що проходить у місті Кілін (США). Читайте також: Студент Слов’янського коледжу НАУ здобув «золото» на чемпіонаті України з кікбоксингу Вихованка Сергія Федоренка виступала на змаганнях у ваговій категорії до 52 кг. Юна спортсменка з Донеччини отримала показала третій результат у присіді – 115 кг. У жимі лежачи з результатом 80,5 кг Дарина стала другою, поступившись спортсменці із Казахстану Далірі Каримовій лише на 0,5 кг. Станова тяга та результат 140 кг вивели українку у фаворити змагань. Читайте також: На чемпіонаті України юні легкоатлети з Харківської області вибороли 15 нагород У підсумку в сумі триборства Дарина Лазебна набрала 335,5 кг і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату світу. Вітаємо Дарину та її тренера із перемогою! Інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту України