Культурний розвиток та освіта молоді, молодіжне житло та будівництво, зайнятість і працевлаштування молодих людей. У Дніпрі обговорили проект першого в країні закону «Про молодь». До бесіди долучились студенти, члени громадських організацій, представники влади та молодіжних рад. 

«Представлений законопроект дає змогу повністю переосмислити молодіжну політику, ввести чимало нових понять та інструментів. Ми розраховуємо, що в результаті обговорень, які пройдуть у різних містах України, отримаємо багато конструктивних пропозицій. Зараз законопроект доволі об’ємний. Наша мета – конкретизувати його, зробити законом з прямою дією та однозначним трактуванням», – зазначив під час обговорення заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема.

Освіта, національно-патріотичне виховання, молодіжні обміни, членство в молодіжних громадських організаціях, волонтерська служба молоді та молодіжні центри. Проект закону охоплює різні напрями. Під час його підготовки враховували успішний досвід європейських країн.

Долучитись до підготовки дієвого закону змогли й молоді люди з Дніпропетровщини. Сьогодні вони працювали над удосконаленням розділу «Організація молодіжної роботи». За результатами – надали свої зауваження та пропозиції. Їх врахують під час формування остаточного варіанту законопроекту.

Хлопці та дівчата регіону продовжать обговорювати законопроект й нададуть свої рекомендації щодо його удосконалення.

«Для цього будемо залучати активну молодь, представників громадських організацій та експертів. Разом зробимо новий закон корисним для молоді», – сказав заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

Законопроект уже обговорила молодь у Краматорську та Харкові. На черзі – Львів, Одеса та Київ. Остаточний варіант проекту Закону «Про молодь» планують підготувати та передати на розгляд до Верховної Ради до кінця літа.

Повідомляє  управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *