Заступник голови КМДА Ганна Старостенко відвідала урок безпеки поведінки на воді, організований ВО «Пляжний патруль» спільно з КП «Плесо» для дітей денного табору відпочинку при спеціалізованій школі № 44.

Столичні рятувальники у формі цікавої лекції та інтерактивної гри розповіли учням про основні правила поведінки на водоймах, аби ті не потрапили в небезпечну для життя ситуацію, а також продемонстрували дітям пляжний реманент і обладнання справжніх рятувальників на воді.

«На жаль, сумна статистика свідчить – серед основних причин дитячої смертності у світі утоплення посідає 3-тє місце. Саме тому ми підтримали ініціативу нашого комунального підприємства «Плесо» та вирішили проводити подібні уроки для дітей під час цьогорічних літніх шкільних таборів. Упевнена, ці знання будуть надзвичайно корисними для малечі під час літніх канікул і пляжного сезону», – сказала Ганна Старостенко.

Волонтерська організація «Пляжний патруль» спрямовує свою діяльність на дотримання безпеки на пляжах Києва.  80 спеціально відібраних і проінструктованих рятувальників в яскравій червоно-жовтій формі працюють майже на 18-ти пляжах міста.

Інформує департамент освіти і науки КМДА