23 червня 2016 року відбулося друге засідання Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки (КНР).

На засіданні сторони обговорили стан та перспективи українсько-китайського науково-технічного співробітництва, а також затвердили перелік спільних проектів для включення до Програми співпраці між Україною та КНР на 2017-2018 рр.

Голова китайської частини Підкомісії, заступник міністра науки і техніки КНР Їнь Хецзюнь зазначив, що плідна співпраця між країнами має відбуватись, зокрема і в напрямку розвитку технопарків. Також він виказав сподівання, що Україна посяде важливе місце у проекті «Один пояс – один шлях».

Українську сторону на засіданні представляв Голова української частини Підкомісії, заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха.

Нагадуємо, що 22 червня 2016 року китайська делегація відвідала Інститут зварювання ім. Є.О. Патона НАН України та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Довідково:

Проект «Один пояс – один шлях» – запропонована Китаєм ініціатива об’єднаних проектів «Економічного пояса Шовкового шляху» і «Морського Шовкового шляху XXI століття». Її суть в пошуку, формуванні та просуванні нової моделі міжнародного співробітництва та розвитку КНР.

Інформує МОН  України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *