24 червня 2016 року відбулося  третє засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав».

Експерти встановили мінімальну кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи з фізики, щоб скласти тест з відповідного навчального предмета.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з фізики – 11

Не подолали поріг 16,48%  учасників ЗНО.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій зазначив, що цьогорічний тест з фізики був не таким складним, як того року, про це говорять і експертні групи, що працювали над цим тестом, тому і пороговий бал має бути вищим, ніж того року (у 2015 році  пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО з фізики був 8).

Нагадаємо, 13 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Для участі в тестуванні з цього навчального предмета було допущено 31 989 осіб.

 

За оперативною інформацією у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики взяло участь 86,85 % від загальної кількості, не прийшли на тестування – 13,11 %,  не були допущені до участі в тестуванні (прийшли на пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання без документів) і запізнилися – 0,04 %.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *