У школах Оболоні - 26 учнів на 1 комп'ютер - p101005317 серпня в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» представники Оболонського управління освіти і науки радо зустріли делегацію освітян з усіх районів міста Києва та Головного управління освіти.

Перебуваючи в Оболонському районі, представники делегації відвідали Управління освіти, Методичний центр інформаційних технологій в освіті, ліцей № 157, спеціалізовану школу № 194 «Перспектива».

Результати відвідування показали, що в Оболонському районі: розроблено власну методичну систему впровадження ІКТ у навчально-виховний процес; сертифіковано 100 % учителів на визначення рівня ІКТ-компетентності (задовільні користувачі – 93 %); забезпеченість учнів комп’ютерами становить – 26 учнів на 1 комп’ютер.

Школи Оболонського району активно працюють у Проектах «Відкритий світ», «Електронний щоденник», «Школи-новатори», «Вчитель-новатор», «Створення он-лайн навчального середовища для учнів, які через тривалу хворобу не відвідують школу», «1 учень – 1 комп’ютер», а також охоче діляться досвідом з регіонами України.

Управління освіти КМДА

У школах Оболоні - 26 учнів на 1 комп'ютер - p1010022


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *