У Запорізькому колегіумі «Елінт» у рамках проекту GоCamps до проведення мовного табору з вивчення англійської мови приєдналася волонтер зі США (місто Атланта штату Джорджія), студентка університету Джорджія, коледжу мистецтв та науки імені Франкліна факультету «Психологія» Ешлі Лін (Ashley Lin). Навчальний заклад відвідала заступник голови – керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко та зустрілася з  волонтеркою.

Посадовець зазначила, що в реаліях сьогодення володіння англійською та іншими іноземними мовами є необхідністю в різних галузях: економіки, культури, державного управління. Вона також привітала учнів колегіуму з тим, що в них є можливість набути нового досвіду спілкування з носієм англійської мови, перевірити свої знання, а також відзначила їхній високий рівень володіння англійською мовою.

Школярі розповіли, що, працюючи з Ешлі, вони дізналися про відмінності між американським і британським варіантами англійської мови. На заняттях зі старшокласниками було організовано перегляди навчальних фільмів англійською мовою. Також колегіанти стали учасниками різноманітних тренінгів, лексико-граматичних ігор, авторами навчальних англомовних проектів. На своїх заняттях волонтер знайомила учнів зі своїм містом,  особливостями системи освіти в Америці.

Загалом від Запорізької області в проекті, який реалізує громадська організація GoGlobal разом із Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами, вибороли право прийняти іноземного волонтера сім закладів освіти. Це Запорізький колегіум «Елінт», Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівського району, Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», Мелітопольська гімназія № 5, Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16, Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23 та Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт».

Загалом у 283 пришкільних мовних таборах загальноосвітніх навчальних закладів області в червні цього року навчалися 10106 дітей, які вивчали іноземні мови, зокрема й англійську.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА