У Медичному інституті Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття чотирьох аудиторій із використанням методик віртуального навчання та технологій віртуального пацієнта. Заходи здійснено в рамках міжнародного проекту ЕС Темпус «Впровадження інноваційних навчальних стратегій у медичній освіті та розвиток Міжнародної мережі національних навчальних центрів».

Програма дасть змогу готувати нове покоління фахівців, які досконало володітимуть професійними навичками, професійно зростатимуть й адаптуватимуться до середовища, зможуть швидко вирішувати проблеми та оволодівати знаннями протягом життя.

Результатами проекту стали модернізовані медичні навчальні програми з використанням інтерактивних сценаріїв методики проблемного навчання та створення мережі медичних центрів для впровадження, контролю та управління інноваціями в сфері медичної освіти.

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко та представники клінічних закладів міста.

Директор Медичного інституту СумДУ Владислав Сміянов зазначив, що реалізація пілотного проекту тривала 3,5 року. Координаторами проекту є Університет ім. Аристотеля в Салоніках (Греція) та Університет Св. Георга (Велика Британія). Загальна мета проекту – впровадження інноваційних навчальних стратегій у медичній освіті в країнах-партнерах (Україна, Казахстан, Грузія).

«Це непересічна подія для всієї медичної галузі області, – наголосив Сергій Бутенко. – Колись я навчався у цьому закладі, і мені приємно відзначити, що інститут швидко вдосконалюється, поповнюючи свою матеріально-технічну базу. Переконаний, що і надалі ми продовжуватимемо тісну співпрацю між управлінням і наукою – Сумським державним університетом, оскільки це забезпечує медичній галузі прогресивні зміни».

За інформацією СумДУ