Усього в області проживає близько 60 тисяч дітей, із яких 31 288 осіб підлягають обов’язковому оздоровленню, згідно з чинним законодавством, серед них і діти-переселенці. Від початку червня оздоровленням і відпочинком охоплені 13 285 дітей, серед них 8 253 дитини пільгових категорій, оздоровлені – 2 514 дітей, 10 771 – охоплена відпочинком.

Загалом планується оздоровити та забезпечити літній відпочинок 20 тисячам дітей Луганщини. До відпочинку луганських дітей активно долучаються партнери з Рівненської, Чернівецької, Полтавської, Хмельницької, Житомирської, Херсонської, Харківської, Волинської, Львівської, Одеської областей, де вже відпочили 1 125 дітей.

Заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик наголосила, що цього літа маленькі жителі Луганщини відпочинуть і за межами України: в Латвії, Литві, Румунії, Хорватії та Австрії.

На заходи з підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії з місцевих бюджетів станом на 30 червня 2016 року виділено маже 3,5 млн грн, залучено понад 2 млн позабюджетних коштів.

Читайте також: Дітей із непідконтрольних Україні територій оздоровлюватимуть за рахунок Луганщини

«З обласного бюджету виділені кошти для відпочинку та оздоровлення дітей, які проживають у так званій сірій зоні. Ми намагаємося робити максимум можливого для нашого підростаючого покоління. Щоб усі негаразди сьогоднішнього часу наші діти відчували якомога менше», – наголосила Ольга Лішик.

Департамент масових комунікацій
Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *