Із 4 по 9 липня 2016 року Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» та Vanopl Development Group, за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України, проведуть Одинадцяту відкриту міжнародну студентську олімпіаду з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова KPI-OPEN 2016.

kpi-open-15

Олімпіада KPI-OPEN – одне з найбільших очних змагань із програмування у світі та найбільше в Україні. Вперше її провели ще в 2006 році, й вона одразу ж стала важливою подією для програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи. Олімпіада проводиться за оригінальними правилами відповідно до міжнародних. Відсутність організаційного внеску робить KPI-OPEN ідеальним майданчиком для зустрічі молодих програмістів з України та інших країн.

Головна мета Олімпіади – привернення уваги суспільства до інтелектуальних студентських змагань і підвищення професійного рівня молодих спеціалістів. А ще KPI-OPEN забезпечує налагодження особистих контактів між студентами різних міст і країн, розвиток міжвишівських зв’язків, популяризує інтелектуальний розвиток і роботу в команді. Цікавий захід і для IT-компаній, які отримують відмінний шанс знайти нових співробітників серед кращих із кращих. Також закріпилася практика проведення в рамках олімпіади презентацій, семінарів та лекцій, на яких фахівці компаній діляться своїм практичним досвідом і знаннями, а також знайомлять молодих програмістів з актуальними завданнями, що стоять перед індустрією на цьому етапі. 

Від перших днів свого існування Олімпіада KPI-OPEN привертає до себе пильну увагу з боку громадськості. Постійно збільшується кількість учасників, розширюється географія турніру, зростає інформаційна підтримка.

У 2015 році на сайті Олімпіади зареєструвалися 92 команди з 5 країн.

Станом на 29.06.2016 зареєстровано 107 команд з 11-ти країн: України, Росії, Литви, Польщі, Естонії, Словаччини, Казахстану, Угорщини, Латвії, Грузії та Китаю. 

За 10 років існування Олімпіади в ній взяли участь 751 команда, 2 850 студентів із 12 країн, 63 міст і 148 вищих навчальних закладів. 

1

Призовий фонд: переможців чекають комплекти книг із програмування Дональда Кнута «Мистецтво програмування», смартфони Lenovo A7000, подарункові сертифікати на відеокурси від Призового спонсора ITVDN, портативні колонки від Офіційного партнера GlobalLogic та традиційний кришталевий приз KPI-OPEN. 

Інформаційними спонсорами KPI-OPEN 2016 стали видання та ресурси: Освітній портал “Педагогічна преса”, gagadget.com, gecid.com, iXBT.com, ukr.net, hardwareluxx.ru, Overclockers.ua, 3Dnews.ru, Обозреватель, EX.ua, Hi-Tech Pro, Компьютерное обозрение, hi-tech.ua, Техногайд, itechnology.org.ua, PC Magazine Russian Edition, i2hard.ru, IT Business Week, Apps4All, occlub.ru, UPgrade, ModLabs.net, CHIP, «Шпиль!», Мир ПК, CyberBionic Systematics, MegaObzor.com, КомпьютерПРЕСС, LITS, iTrend, StatShark, ITC.ua, Kyiv Smart City, Fisit’s News, WannaBiz, StartIT, PCweek Russian Edition, HotWork, root-nation.com та BrainBasket Foundation.

***

 Запрошуємо представників мас-медіа і всіх зацікавлених на церемонії відкриття, підбиття підсумків турів і нагородження, на яких будуть присутні: Михайло Захарович Згуровський – ректор НТУУ «КПІ», І.В. Сергієнко – директор Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАНУ, В.В.Глушкова –  канд. фіз-мат.наук, Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАНУ, Іван Плотніков – співініціатор Олімпіади, засновник і керівник групи розвитку Vanopl Development Group, Дмитро Сорока – співзасновник і технічний директор компанії Oro, Inc., Олександр Храбан Генеральний директор SimCorp в Україні, Олександр Родченко PR-менеджер Lenovo в Україні, Олександр Косован керівник компанії MacPaw, Олександр Пономаренко CEO CyberBionic Systematics. 

Відкриття: 05.07.2016 11:00, Зал Вченої Ради НТУУ «КПІ», корпус 1, Проспект Перемоги, 37

Нагородження та закриття: 08.07.2016 12:00, Зал Вченої Ради НТУУ «КПІ», корпус 1, Проспект Перемоги, 37. 

Детальний розклад Олімпіади можна знайти за адресою http://kpi-open.org/schedule/.

Офіційний сайт олімпіади KPI-OPEN: http://kpi-open.org

Фінальний відео ролик KPI-OPEN 2015: https://vimeo.com/vanopl/kpi-open-2015-final-video-10-years-anniversary

Контактна інформація: Іван Плотніков, ip@vanopl.com, Група розвитку Vanopl Development Group, +380632379995, skype: vanopl .

Дати проведення: з 04 по 09 липня 2016 р.

Місце проведення: Україна, м. Київ, навчальні корпуси НТУУ «КПІ».

ВИСЛОВЛЕННЯ ПАРТНЕРІВ ОЛІМПІАДИ:

 «Ми молода компанія, що динамічно розвивається на ринку, і нам приємно усвідомлювати, що через участь у таких заходах, як олімпіади, тематичні конференції та форуми, ми можемо впливати на розвиток і розкриття таланту молодих фахівців. Кожен з учасників має величезний потенціал і бажання його розкрити. Бути частиною цього процесу – велика честь для нас!» Дмитро Сорока, співзасновник і технічний директор компанії Oro, Inc. 

«SimCorp — міжнародна компанія, що дорожить якістю послуг, які пропонує своїм клієнтам. Водночас у нас достатньо високі критерії оцінки майбутніх співробітників і партнерів, із якими ми працюємо.

Ми раді виступити спонсором Олімпіади KPIOPEN — заходу високого рівня — підтримати талановитих студентів. Розраховуємо побачити їх у нашій компанії, що розвивається та готова інвестувати в кращих співробітників і переможців Олімпіади KPI-OPEN», — Олександр Храбан, Генеральний директор SimCorp в Україні. 

«Олімпіада KPI-OPEN — одне з найбільших змагань із програмування, яке дає змогу молодим програмістам показати себе. Lenovo як інноваційна та соціально відповідальна компанія вирішила цього року підтримати талановитих людей.  IТ є рушійною силою у багатьох сферах нашого життя, та для нас важливо допомогти тим, хто у майбутньому змінить наше життя на краще», — Олександр Родченко, PR-менеджер Lenovo в Україні. 

 «Це вже стає доброю традицією: як і минулого року, компанія MacPaw без жодних вагань долучилася до підтримки міжнародної студентської Олімпіади з програмування. Останній рік був надзвичайно вдалим для українських ІТ-проектів – світова спільнота неодноразово визнавала успіхи наших співвітчизників у високих технологіях. Сподіваюся, що досвід участі у KPI-OPEN 2016 стане поштовхом для подальшого професійного розвитку студентів. А MacPaw і надалі підтримуватиме освітні ініціативи, спрямовані на розвиток ІТ-галузі в Україні», — Олександр Косован, засновник та керівник компанії MacPaw.

 

«CyberBionic Systematics та ITVDN раді можливості підтримати міжнародну студентську Олімпіаду з програмування в КПІ. Нам приємно бачити молоде покоління ІТ-фахівців, які прагнуть навчатись і розвиватись. Вони підштовхують навіть досвідчених розробників постійно бути в тонусі, породжують бажання самовдосконалюватись та рости над собою. Ми впевнені, що учасники достойно зарекомендують себе та здивують нас своїми рішеннями кейсів. А ми в свою чергу будемо раді нагородити переможців Олімпіади. Нехай переможуть найкращі!», — Александр Пономаренко, CEO CyberBionic Systematics.

Інформація щодо спонсорів

Platinum спонсор 

Oro, Inc. (https://www.orocrm.com) була заснована в 2012 році з метою розробити інструменти для роботи з клієнтами, а саме: допомогти бізнесу ефективно функціонувати з використанням багатоканальних зв’язків з клієнтом (multi-channel CRM). Продукти компанії будуються на принципах відкритого вихідного коду, гнучкості та розширюваності, що дає змогу адаптувати їх для простих, складних, а також для вузькоспеціалізованих рішень.

Gold спонсори 

SimCorp (http://www.simcorp.com/en/about/about-simcorp) — датська компанія розпочала свою діяльність в 1971 році в Копенгагені і дуже скоро стала постачальником програмного забезпечення для найбільших фінансових корпорацій в усьому світі. З квітня 2005 року компанія почала свою діяльність в Україні. На сьогодні в компанії SimCorp Ukraine LLC (м. Київ) працює понад 197 фахівців: тестерів і розробників

 

Lenovo (http://www.lenovo.com/ua/ua) — найбільший виробник персональних комп’ютерів у світі, продукція якої представлена в більше ніж 160 країнах. Бізнес-модель Lenovo базується на інноваціях, операційній ефективності та глибокому стратегічному плануванні. Lenovo є лідером IT-індустрії з динаміки розвитку. Lenovo розробляє, виробляє і виводить на ринок надійні, високоякісні, безпечні та легкі у використанні продукти, надає професійні послуги замовникам по всьому світу. Портфель компанії містить і персональні комп’ютери, серед них і легендарний бренд Think і багаторежимні комп’ютери Yoga, робочі станції, сервери, smart TV, а також широку лінійку мобільних продуктів, зокрема смартфони, планшети і програмне забезпечення.

MacPaw (http://macpaw.com) — це успішна українська компанія, що розробляє першокласні продукти для OS X та iOS. За час існування команда MacPaw створила низку програм, добре знаних у всьому світі: CleanMyMac, Gemini, Hider, CleanMyDrive. Розробляючи свої продукти, MacPaw прагне зробити їх максимально простими, зручними та функціональними, завдяки чому здобула прихильність у мільйонів користувачів у всьому світі.

Офіційні партнери 

EPAM (https://www.epam.com) — з 1993 року ми допомагаємо світовим лідерам придумувати, проектувати, розробляти і впроваджувати програмне забезпечення, яке змінює світ. Ми розробляємо технології майбутнього сьогодні. Наші знання, експертиза та досвід у різних напрямках дають нам можливість створювати для своїх клієнтів рішення, що виводять бізнес на новий рівень. Правильні технології перетворюють бізнес-стратегії на результати. Ми створюємо повнофункціональні рішення для різних галузей – рішення для успіху і руху вперед. Ми більше, ніж просто розробники. Ми експерти, які допомагають вивести ваш бізнес на новий рівень. 

Netcracker Technology (http://www.netcracker.com) — дочірня компанія NEC Corporation, світовий лідер у створенні програмного забезпечення, що допомагає оптимізувати та покращити бізнес-процеси постачальників послуг в області телекомунікацій. Наш комплексний портфель програмних рішень і професійних послуг дає змогу реалізувати великомасштабні проекти з перетворення бізнесу, відкриваючи можливості хмарних технологій, віртуалізації і трансформації мобільної екосистеми. Завдяки нашій унікальній комбінації технологій, кваліфікованих спеціалістів і досвіду, ми допомагаємо компаніям трансформовувати свої мережі більше 20 років. 

GlobalLogic (http://www.globallogic.com/ua) — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів у сферах цифрових медіа, медицини, фінансів, торгівлі та ін. GlobalLogic входить до TOP-5 найбільших IT-компаній України. 

Призовий спонсор

 ITVDN (http://itvdn.com) — навчальний відеопортал для IT-фахівців, створений у 2014 році міжнародним навчальним центром CyberBionic Systematics з метою навчання програмуванню й технологіям Microsoft тих, хто хоче стати професіоналом у сфері розробки програмного забезпечення, проектуванні складних програмних систем, веб-розробці та в інших ІТ-галузях. Відеонавчання – це реальний шанс отримати корисні, практичні, актуальні знання безпосередньо від лідерів професійної IT-освіти, перебуваючи де завгодно.

Інформаційна підтримка

gagadget.com (http://gagadget.com) – це не сумний сайт про техніку, редакція якого територіально розташована в місті Києві (якщо хто забув, це Україна). Ми вперше з’явилися на сторінках Інтернету 26 січня 2008 року і відтоді продовжуємо щоденно працювати заради вашого задоволення. Ми дотримуємося унікального авторського підходу до подання всіх матеріалів. Ми пишемо лише про те, що цікаво нам особисто, а також робимо це якомога яскравіше та іронічніше.

Gecid.com (http://gecid.com) – український комп’ютерний проект із великим досвідом і ще більшими амбіціями: «Ми об’єднаємо всіх, хто цікавиться IT, з обох берегів Дніпра!». Однією з основних відмінних рис проекту Gecid.com є те, що всі матеріали публікуються російською, українською та англійською мовами одночасно.

iXBT.com (http://www.ixbt.com) – спеціалізований російський інформаційно-аналітичний сайт з найактуальнішими новинами зі сфери IT, детальними оглядами смартфонів, планшетів, персональних комп’ютерів, комп’ютерних комплектуючих, програмного забезпечення та периферійних пристроїв.

ukr.net (https://www.ukr.net) – це лідер українського Інтернету і виробник найпопулярніших сервісів для українських Інтернет-користувачів. «УКРНЕТ» має 12-річний досвід роботи на ринку і 10 найпопулярніших у своїх категоріях сервісів, над якими працюють понад 100 осіб. 

Освітній портал “Педагогічна преса”  (https://pedpresa.com.ua) — це максимум достовірних відомостей про все, що стосується освіти: від дитячого садка до аспірантури.

IT Business Week (International Edition) (http://itbusinessweek.com) — проект, присвячений ізраїльським інноваціям. Головна мета видання IT Business Week — відкрити ізраїльську індустрію інновацій для російськомовної аудиторії. 

Hardwareluxx.ru (http://www.hardwareluxx.ru) — міжнародний проект, команда якого працює над тестами, оглядами і посібниками в декількох країнах. 

Overclockers.ua (http://www.overclockers.ua) – портал, що постійно тримає руку на пульсі подій комп’ютерної індустрії. Ми цікавимося всім: від перспективних комплектуючих до захоплюючих ігор і корисного софта. 

3DNews Daily Digital Digest (http://www.3dnews.ru) – перше незалежне російське онлайн-видання, присвячене цифровим технологіям. 

Обозреватель (http://obozrevatel.com) – інтернет-видання, створене в 2001 році. На сьогодні «Обозреватель» має найбільше охоплення української аудиторії і продовжує залишатися першорядним мультиплатформенним постачальником свіжих новин і цікавих публікацій. 

EX.ua (http://www.ex.ua) – популярний український сервіс збереження інформації. 

Hi-Tech Pro (http://hi-tech.ua/catalog) – твій цифровий світ! Журнал, що створюється досвідченим авторським колективом. Тестова лабораторія журналу щомісяця досліджує понад 100 пристроїв, представляє не менше ніж три порівняльні та 15 стислих оглядів. Також у журналі друкуються статті щодо останніх новинок ПЗ, сучасних трендів, історії та інтерв’ю з видатними особистостями ІТ-індустрії. 

Компьютерное обозрение (http://ko.com.ua) – популярний інформаційний портал для представників українського IT-бізнесу та всіх зацікавлених. Широке охоплення тем у редакційних матеріалах, колонки від головних представників бізнесу, а також блоги експертів дають змогу читачам завжди перебувати в курсі подій. 

Hi-Tech.ua (http://hi-tech.ua) – портал найбільшого українського IT-видавництва, на якому представлені матеріали видань, що входять до групи Hi-Tech, унікальні статті, оперативні новини, авторські та читацькі блоги. 

Техногайд (http://technoguide.com.ua) — сучасний журнал про техніку та технології, сфокусований на тому, що цікавить кінцевого користувача різноманітних пристроїв і гаджетів.

ITechnology.org.ua (http://www.itechnology.org.ua) — україномовне інтернет-видання, присвячене сучасним інформаційним технологіям. Проект почав працювати 28.06.2012 року і відтоді щодня публікує свіжі новини ІТ.

Журнал PC Magazine Russian Edition (http://pcmag.ru) — одне з найбільших IT-видань, засноване у 1991 році. Висвітлює широкий спектр тем, пов’язаних із високими технологіями, програмними та технічними рішеннями, зв’язком. Особлива увага приділяється аналізу нових тенденцій на світових і локальних ринках високих технологій.

i2HARD (www.i2hard.ru) — це російське інформаційно-аналітичне веб-видання про комп’ютерне залізо, периферійні пристрої та різні цифрові гаджети.

ОCClub (http://occlub.ru) — команда однодумців, що об’єднує в собі одних із найбільш грамотних і досвідчених представників IT-спільноти Росії. 

Apps4All (http://apps4all.ru) — це професійна соціальна мережа для розробників додатків та учасників екосистеми мобільних технологій. Платформа Apps4All об’єднує технологічні компанії для створення та розвитку якісних і успішних мобільних продуктів. Учасники спільноти отримують безкоштовний доступ до унікальних можливостей екосистеми мобільних технологій, пристроїв і додатків. 

UPgrade (http://upweek.ru) – журнал про ринок високих технологій, який виходить уже 16 років.

ModLabs.net (http://www.modlabs.net) – якщо ви маєте нестандартне мислення, якщо вам набридла буденність та сірість у ІТ — читайте, пишіть і спілкуйтеся з ModLabs.net! 

CHIP (https://www.facebook.com/CHIP.ukraine) – журнал про комп’ютерну техніку, комунікації та зв’язок для професіоналів і кваліфікованих користувачів. Актуальні матеріали охоплюють весь спектр комп’ютерних тем. Журнал виходить із додатком на DVD, що містить нові програми та ще багато чого цікавого. 

Шпиль! (http://www.shpil.com) – культовий ігровий журнал нової генерації. Видання читає молодь – енергійна, активна, допитлива. Прихильники відеоігор, кіберспорту, комп’ютерної техніки та мобільного зв’язку. 

Мир ПК (http://www.osp.ru/pcworld) — найпопулярніший у Росії спеціалізований журнал про все різноманіття світу персональних комп’ютерів. 

CyberBionic Systematics (http://edu.cbsystematics.com/ru). Основними принципами та головною метою CyberBionic Systematics є системний підхід у підготовці фахівців і відповідність високим міжнародним стандартам якості IT-навчання. 

MegaObzor.com (http://megaobzor.com) — динамічний ІТ-проект, що розвивається з 2006 року. Головні теми, що висвітлюються порталом, — апаратне забезпечення, гаджети, мобільні пристрої, новини світу та мережі, гарячі новинки. 

КомпьютерПресс (http://compress.ru) — перший у Росії щомісячний комп’ютерний журнал «КомпьютерПресс», що видавався з 1989 по 2013 рік. У публікаціях видання «КомпьютерПресс» висвітлюється широке коло актуальних тем, пов’язаних із комп’ютерами та периферійним обладнанням, мобільними пристроями й аксесуарами, новітніми IT-технологіями і засобами телекомунікації тощо.

Lviv IT School (http://lits.com.ua) — навчальний заклад, що готує фахівців різних напрямів у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, дизайнерів і рекрутерів. 

ITC.ua (http://itc.ua) – провідний український інформаційний ресурс про IT для користувачів та ентузіастів, який займає перше місце в рейтингу bigmir.net. До сфери наших інтересів належать комп’ютерна та цифрова техніка для ділового і приватного використання, а саме: смартфони, планшети, ноутбуки, комп’ютерні комплектуючі та периферія, фототехніка, ПЗ та сервіси, технології та ігри.

Kyiv Smart City (http://www.kyivsmartcity.com) об’єднує киян, бізнес, активістів і владу міста для розвитку розумної міської інфраструктури. 

WannaBiz (http://wannabiz.com.ua) — перший web- та mobile інкубатор в м. Одеса. 

StartIT (http://start-it.com.ua) — це центр підготовки тестувальників ПЗ і підвищення кваліфікації IT-фахівців. Нашою метою є допомогти вам реалізуватися і почати свій кар’єрний шлях у IT або продовжити його, отримавши ті знання, яких вам раніше не вистачало. 

PCweek (http://www.pcweek.ru) — видання PC Week / RE («Комп’ютерний тиждень») щодня на порталі PC Week Live і щотижня на сторінках паперового номеру інформує читачів про актуальні інформаційні та комунікаційні технології, продукти і рішення, досвід їх практичного використання підприємствами всіх масштабів і галузей. 

HotWork (http://hotwork.ru) — один із найбільших сайтів працевлаштування в Росії. Розкривайте свої можливості разом із нами! 

Root-nation.com (http://root-nation.com) – сайт, що почав свою роботу 1 серпня 2012 року. Він ставить перед собою завдання об’єднати простого гіка та телеком-журналіста. Спочатку ми робили наголос на широку соціальну складову. Фактично ранній Root Nation був колективним блогом, де засновники публікували свій авторський контент. 

Фонд BrainBasket (brainbasketfoundation.com/ru) — некомерційна, недержавна організація, метою якої є поліпшення якості ІТ-освіти, а також збільшення кількості ІТ-фахівців в Україні.

vanopl-kpi-open-2016-poster_A2-ru

Усі фото з KPI-OPEN 2015 і минулих років можна переглянути на офіційному сайті.

Фінальний відеоролик Олімпіади KPI-OPEN 2015 можна переглянути за посиланням: https://vimeo.com/vanopl/kpi-open-2015-final-video-10-years-anniversary

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *