Скала-Подільська загальноосвітня школа Борщівського району Тернопільської області стала учасником пілотного проекту для опорних шкіл України.

Навчальний заклад зможе отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб покращити якість середньої освіти дітей з сільської місцевості. Крім того, проект має на меті підвищити ефективність використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти в Україні.

Цей проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких: Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія «Майкрософт Україна».

Відбір шкіл-учасників проводився незалежними представниками Проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які в рамках оптимізації буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання та кар’єрного зростання. Усього відібрано по одній школі в кожній області.

1 вересня 2016 року оновлені навчальні заклади радо вітатимуть своїх школярів.

Інформує прес-служба управління освіти  і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *