Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на запрошення партнерського закладу – Університету Порто (Республіка Португалія) взяла участь у системі тренінгів для міжнародників. Предметом обговорення стали питання міжнародного співробітництва, викликів сучасності в організації мобільності, інтернаціоналізації освіти та проектної наукової діяльності.

Координатор міжнародного співробітництва УДПУ, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Ольга Сушкевич та доценти Алла Гембарук і Тетяна Капелюшна активно долучилися до міжнародного освітнього заходу. Спільно з представниками університетів з Індії, Португалії, України, Казахстану, Киргизії, Росії, Таїланду, Єгипту, Ефіопії, Алжиру, Чорногорії, Грузії розробляли нові шляхи та стратегії розвитку освітнього процесу і науки, зосереджуючи увагу на актуальних питаннях розвитку сучасного суспільства та глобалізації освіти. Під час тренінгів учасниками було представлено кращі практики та підходи до вирішення питань організації роботи офісів міжнародного співробітництва, підготовки мобільності студентів, науковців та освітян, впровадження проектної діяльності за програмою Erasmus +, інновації та організації в системі підготовки конкурентоспроможного фахівця.

Приємно зазначити, що новим етапом співробітництва УДПУ з Університетом Порто (Португальська Республіка) стане проект Mobile+2. За результатами відбору проектів Уманський державний педагогічний університет увійшов до п’ятірки кращих університетів серед 44 претендентів.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу