5 липня тестуванням з української мови і літератури розпочинається повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Участь у ній можуть узяти особи, які проживають в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, які є випускниками 2016 року та були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій.

Заяви для участі в повторній додатковій сесії подали 16 осіб: 5 осіб із Донбасу, 11 – з Криму.

На інформаційних сторінках учасників розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення повторної додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, англійської мови, біології, російської мови, математики, історії України, фізики.

Рекомендуємо також мати при собі дві-три гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що результати повторної додаткової сесії ЗНО з певного навчального предмета можуть бути анульовані в разі виявлення протягом часу, відведеного на складання тесту, в учасника зовнішнього оцінювання засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (мобільні телефони, навушники, флеш-накопичувачі тощо), друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

За інформацією УЦОЯО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу