4 липня голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк і директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович у рамках програми «Шкільний автобус» передали районним відділам освіти області 26 нових спеціалізованих шкільних автобусів. Про це інформує Івано-Франківська ОДА.

По три автобуси отримають три опорні школи Прикарпаття, решту транспорту  передадуть новоствореним об’єднаним територіальним громадам і районам.

«Цьогоріч за кошти освітньої субвенції з державного бюджету ми закупили 26 нових автобусів. Водночас за рахунок співфінансування із обласного, районних і місцевих бюджетів для навчальних закладів області буде закуплено ще 14 автобусів», – наголосив Олег Гончарук.

Читайте також: Українські школярі перейдуть на 12-річну систему навчання з 2018 року

Нагадаємо, що торік в області було закуплено лише два автобуси, а за весь період, відколи функціонує програма «Шкільний автобус» (2003 рік), Прикарпаття отримало 173 автобуси. Тож кількість закуплених у 2016 році автобусів можна вважати рекордною.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *