Міністерство освіти і науки України інформує, що з 29 червня 2016 року набули чинності зміни до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016 № 544, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 червня 2016 р. за № 821/28951.

Зазначеними змінами до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів надається право керівникам цих закладів у разі виробничої необхідності змінювати штати або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для цього закладу, в межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватись в межах однієї категорії персоналу (педагогічного, господарсько-обслуговуючого).

Також із метою приведення підзаконних актів у відповідність до Закону України «Про дошкільну освіту» розширено найменування посад керівників дошкільних навчальних закладів посадою «директор».

Для здобуття якісної дошкільної освіти, відповідно до освітніх і соціальних потреб дітей з особливими освітніми потребами, введено нову педагогічну посаду «асистент вихователя» в інклюзивних групах.

Із Типовими штатними нормативами дошкільних навчальних закладів (із змінами) можна ознайомитись на офіційному сайті МОНУ  в розділі «Дошкільна освіта».

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Набули чинності зміни до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів”
  1. Доброго дня! Не можу знайти Типові штатні нормативи для ДНЗ, що були затверджені в минулому році, 2016. Знайшла Постанови за підписом Табачника та Тимошенко, але то все застаріле.
    Дайте, будь ласка, відповідь. Завчасно вдячна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *