30 студентів із Туркменістану, які навчаються на фізико-математичному, природничо-географічному факультетах та факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, пройшли навчання на курсах іноземних мов.

Студенти залюбки опановували одразу 2 іноземні мови – російську та англійську. Щоденно вони або наполегливо здобували початкові знання, або поглиблювали та вдосконалювали вже набуті.

Курси іноземних мов організовуються в УДПУ вже не вперше. Проте цього разу курси вирізнялись тим, що, по-перше, були створені спеціально для студентів з Туркменістану і були досить інтенсивними. По-друге, за побажанням студентів-туркменів другою іноземною мовою для вивчення стала російська.

Читайте також: Спрощена процедура вступу до ВНЗ доступна всім абітурієнтам із Донбасу, – МОН

Під час урочистого вручення сертифікатів про закінчення курсів проректор із науково-педагогічної роботи Олена Кірдан відзначила почесними грамотами студентів, які досягли особливих результатів. Під час урочистого заходу студенти-іноземці висловили слова вдячності за таку потрібну їм допомогу у вивченні іноземних мов керівнику та викладачам курсів.

 Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *