Київська міська влада має намір до кінця року збільшити кількість місць у дошкільних навчальних закладах міста майже на 4 тисячі. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час перевірки перебігу реконструкції дитсадка № 423 на вул. Дегтярівській, 43-А, що у Шевченківському районі столиці.

«Місто здійснює комплекс заходів, спрямованих на збільшення місць для дошкільнят. Йдеться про будівництво нових дитсадків (цього року буде введено в експлуатацію 5 об’єктів), відновлення окремих груп у дитсадках, які використовувалися не за цільовим призначенням, підтримку приватної ініціативи, а також реконструкцію наявних дитсадків зі збільшенням їх потужності», – пояснила вона.

Зокрема, за словами Ганни Старостенко, дитячий садок № 423, який не використовувався за цільовим призначенням майже 20 років, не лише відновлять – за рахунок надбудови третього поверху буде збільшено потужність закладу майже на чверть – до 170 місць.

Заступник голови КМДА нагадала, що від початку 90-х приміщення дитячого садочка перебувало в оренді Санітарно-епідеміологічної станції Шевченківського району міста, а з 2014 року взагалі не експлуатувалося.

«Спільними зусиллями влади та місцевої громади вдалося повернути заклад до комунальної власності. І, щоб якнайшвидше відкрити садочок для найменших відвідувачів, цього року ми передбачили близько 50 млн грн на його реконструкцію», – додала заступник голови КМДА.

Протягом наступних 3-х місяців будівельники повинні реконструювати приміщення дитсадка та господарських споруд, облаштувати дитячі ігрові майданчики з критими тіньовими навісами, а також здійснити повний благоустрій території.

Це дасть змогу розмістити у дошкільному навчальному закладі різновікових 9 груп:

  • 1 групу дітей ясельного віку від 2 до 3 років;
  • 2 групи дітей молодшого дошкільного віку віком від 3-4 років;
  • 3 групи дітей середнього дошкільного віку віком від 4-5 років;
  • 3 групи дітей старшого дошкільного віку віком від 5-6 років.

За інформацією Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *