“МАНівці працюють творчо весь рік, і навіть у літній час!” – cаме під таким гаслом з 15 червня розпочала свою роботу літня профільна навчально-оздоровча школа КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» для учнів-членів відділень філософії, суспільствознавства та історії в дитячому оздоровчому військово-патріотичному таборі «Лідер».

Програма організації навчально-виховного процесу літньої школи охоплювала проведення інтерактивних дискусій, майстер-класів, навчально-презентаційних занять, семінарів-тренінгів, інтегрованих практичних занять і пізнавальних екскурсій.

Як досягти майстерності у викладенні інформації та презентувати свої досягнення? Як зацікавити присутніх та донести свої знання? Як втримати увагу слухачів? – це питання для опрацювання під час проведення майстер-класу з ораторської майстерності.

Особливе зацікавлення викликала тема інтегрованого практичного заняття «Екологічна свідомість молоді – гарантія майбутнього».

Не залишив байдужими учнів семінар-тренінг «Пізнай себе». Захід відбувався у формі командної гри та складався із кількох сесій:  тестування,  командна робота, сеанс релакс-терапії. Але який сюрприз був підготовлений на завершення!!! Створення власних мультфільмів. Так, юні МАНівці працювали над власними  мультфільмами! Це було настільки захопливо, що ніхто не стримував емоцій!

Конструктивно пройшов семінар-тренінг на тему: «Від мети – до результату. Сходження на вершину «Успіх», під час якого вихованці  з’ясовували питання: Як досягти успіху? Який він, портрет успішної особистості? Складові успіху, успішна та неуспішна особистість… Як досягти мети та які резерви особистості? Розробка кроків для досягнення успіху!

Без перебільшення можна сказати, що всі заходи табору прийшлися до вподоби МАНівцям!

За інформацією Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *