Сьогодні міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, а також голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вручили освітянам з усіх районів Харківщини сертифікати і ключі від 40 нових шкільних автобусів. Машини були придбані за кошти державного бюджету в рамках програми «Рівний доступ до якісної освіти».

«Державна цільова соціальна програма «Рівний доступ до якісної освіти» в народі більш відома як програма «Шкільний автобус». Вона заснована в 2003 році з ініціативи Віктора Януковича, який був тоді Прем’єр-міністром України. Було заплановано до 2008 року повністю вдовольнити потреби всіх сільських шкіл в автобусах, але потім часи змінилися, і в 2008 і 2009 році не було виділено жодної копійки на шкільні автобуси. У 2010 році Президент України Віктор Янукович дав команду відновити програму, взяв її під особистий контроль, і вперше в 2012 році державний бюджет зміг профінансувати 1000 шкільних автобусів для сільських шкіл. Якщо нам удасться зберегти стабільність і темпи розвитку, то в 2013 році ми повністю забезпечимо всі 100 % сільських шкіл шкільними автобусами і почнемо заміну парку старих автобусів, і я думаю, що ми зможемо цю програму в 2013 році успішно закінчити», – наголосив Дмитро Табачник.

Як зазначив Михайло Добкін, в останні 2 роки робота за найважливішими соціальними державними програмами для Харківщини вже стала звичною.

«Ми звикли вже тривалий час працювати над поліпшенням матеріально-технічної бази освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства. Такі події для нас уже перестають бути святами, і водночас кожен рік підвищують планку відповідальності перед тими людьми, які довірили нам право працювати в органах представницької та виконавчої влади», – сказав голова області.

За інформацією Харківської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Табачник і Добкін "дали хід" 40-ка новим машинам”
  1. когда >DN раздавала ключи от машин это был ПРЕДВЫБОРНЫЙ ПИАР А тепрь рабочая обстановка а есть ли разница между ДОБКИНЫМ и ЮВТ теперь будут ДРУГИЕ ЧУЖИЕ и надо звонить другим поставщикам кокса введи в поисковик ((Сначала был Добкин и Кернес, а теперь и Тимошенко коксохимический премьер?)) )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *