Із 29 червня по 1 липня 2016 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках проекту програми Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти. № 561728-ЕРР-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP-“GameHub: Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні” відбулася робоча зустріч і моніторинг проекту.

Учасниками заходу були представники низки університетів, що входять до Консорціуму з реалізації проекту, а саме: Університету Деусто (м.Більбао, Іспанія), Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Донецького національного технічного університету, Одеського національного політехнічного університету, Херсонського національного технічного університету та Київського національного університету будівництва і архітектури.

Під час зустрічі ректор університету, професор Ігор Цепенда наголосив, що участь у європейських проектах є стратегічно важливою для університету, адже проекти насамперед дають можливість переробити, модернізувати програми чи розробити нові, використовуючи досвід європейських вищих навчальних закладів, відповідно до потреб та вимог ринку праці.

У рамках програми заходу були представлені попередні результати аналізу ринку ігрової галузі в Україні, обговорена стратегія подальшого виконання проекту, його поширення, сталість та якість.

Прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *