Сьогодні, 11 липня, стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Нагадаємо, що цього року замість того, щоб  стояти в черзі до приймальної комісії, всі абітурієнти подаватимуть документи по інтернету.

Проте в соцмержах з’явились скарги вступників на роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Як попереджали раніше працівники держпідприємства, за статистикою саме на перший та останній дні подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт. Саме тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу, на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть заяви.

А в МОН наголошували, що набір студентів до ВНЗ відбуватиметься не за черговістю подачі документів, а за іншими критеріями, зокрема – сертифікатами ЗНО.

Увага! Вступна кампанія триватиме до 28 липня, тому всі абітурієнти встигнуть подати документи до омріяних ВНЗ. Треба лише бути розсудливими та завбачливим: не дуже переживати, якщо сьогодні не вдалось зареєструватись у ЄДБО, та не відкладати цю важливу справу на останні дні.

Нагадаємо, за “Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році” “прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 18:00 годині 27 липня, крім випадків, передбачених пунктами 4 і 5 цього розділу та розділу XVIII цих умов.

4. Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і складають вступні іспити у вищих навчальних закладах, зокрема відповідно до розділу VIIІ цих Умов, а також проходять співбесіду відповідно до розділу X цих Умов, закінчується о 18:00 годині 20 липня. Співбесіди та вступні іспити проводяться з 21 липня до 28 липня.

5. Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах відповідно до розділу VII цих Умов, закінчується о 18:00 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 18 липня до 27 липня.

6. Прийом заяв та документів від осіб, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти, закінчується о 18:00 годині 20 липня. Вступні іспити проводяться з 21 липня до 27 липня.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 12:00 години 28 липня.”

Нагадаємо, що ДП “Інфоресурс” розробило покрокову інструкцію та пояснило, як правильно подати документи цього року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *