Міністерство освіти і науки України влітку 2016 року ініціювало великий загальнонаціональний проект літніх мовних дитячих таборів у школах. Викладачі іноземних мов і студенти Маріупольського механіко-металургійного коледжу долучились до цього проекту творчо і запропонували провести волонтерську акцію з навчання англійської мови дітей дошкільного віку.

Стартувала волонтерська акція 29 червня в комунальному дошкільному навчальному закладі загального розвитку «Ясла-садок № 103» «Червоненька квіточка» управління освіти Маріупольської міської ради, де студенти-волонтери під керівництвом досвідченого викладача в ігровій формі навчають дітей азів англійської мови. Вже з першого заняття стало зрозуміло, що це цікаво як дошкільнятам, так і самим студентам.

Студенти-другокурсники займалися подібною діяльністю вперше, але вже усвідомили, що волонтером бути і цікаво, і корисно, і благородно. Беручи участь у соціальних проектах, волонтер робить світ навколо нас  хоч трохи, але прекраснішим. Він усвідомлює, що дарує добро, тому його ставлення до себе та інших змінюється на краще.

Ця навчальна програма призначена для навчання дітей 4 – 6 років і враховує особливості їхнього психофізіологічного розвитку.

Основною метою курсу є ознайомлення дітей із нескладною лексикою, доступною і відповідною їхньому рівню розвитку, введення елементарних мовних конструкцій , виховання і розвиток особистості за допомогою залучення до культури англомовних країн.

Заняття проходять у першій половині дня на відкритому повітрі. Використовуються наочні посібники та відео. Під час занять діти вивчають вірші, співають англійською мовою нескладні пісні, танцюють. Протягом усього навчання зберігається єдність форм і видів роботи, при цьому домінують наочність і образність, оскільки фраза сприймається дитиною не як набір окремих лексичних одиниць, а як блок, щось єдине, ціле, образ.

За інформацією Маріупольського
механіко-металургійного коледжу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *