11 липня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки  – керівника апарату Романа Греби з Надзвичайним і Повноважним Послом Корейської Республіки в Україні Лі Янг Гу.

У зустрічі взяли участь президент Корейської Асоціації Менеджменту (КМА) Чой Квон Сук, директор департаменту з маркетингу Кім Сун Так, керівник групи департаменту консалтингу державного сектора Джу Хьон До, представники Міністерства освіти і науки України.

Під час зустрічі заступник міністра освіти і науки наголосив на важливості впровадження реформ у сфері освіти в Україні та звернув увагу на основні напрями діяльності міністерства, серед яких – упровадження нових освітніх стандартів, компетентнісний підхід, удосконалення якості вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, удосконалення якості навчальних програм, концепція нової школи в Україні.

Сторони обговорили подальшу співпрацю у сфері освіти і науки. Посол Корейської Республіки в Україні Лі Янг Гу підтвердив намір корейської сторони ділитися позитивним досвідом, адже економіка Кореї за останні 60 років зазнала швидкого розвитку.

Також були розглянуті пропозиції щодо співпраці з удосконалення компетенцій у сфері розвитку особистості МОНУ з Корейською Асоціацією Менеджменту (КМА). За словами президента асоціації Чой Квон Сук, організація заснована у 1962 році, не є комерційною та спеціалізується на навчанні протягом усього життя, консалтингу в управлінні.

Представники міністерства висловили зацікавленість досвідом корейської сторони щодо питань освіти протягом життя, стимулювання службовців до якісної роботи, сфери управління персоналом, організації електронного врядування, системи відбору державних службовців.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *