Сумським вишам збільшили держзамовлення - studentyУ вишах України кількість державного замовлення цього року збільшилася на 20 %. Побільшало студентів-бюджетників і на Сумщині.
Цьогоріч держава вирішила – в Аграрному університеті мають готувати насамперед аграріїв, а не фінансистів. Отже, виш отримав 87 і 2 місць відповідно до державного замовлення за цими напрямами.
Українській Академії банківської справи найбільші замовлення – близько 70 чоловік – держава зробила на спеціальності «фінанси» і «право».
Заступник відповідального секретаря приймальної комісії СумДУ Василь Нефедченко зазначає: „Цьогоріч найбільше державне замовлення було на лікувальну справу – медфакультет, а також на енергетичні системи та технології – напрям підготовки інженера-механіка.”
У педагогічному університеті вже кілька років поспіль користується популярністю професія викладача англійської. Цьогоріч англійську фахово вивчатимуть 45 першокурсників. Загалом, на місця державного замовлення до вищих навчальних закладів зараховано на 528 студентів більше, ніж минулого року. Зокрема, побільшало бюджетників на інженерних, природничо-математичних і деяких спеціальностях педагогічного профілю.

За матеріалами gorod.sumy.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *