Запорізький національний університет щороку поповнює лави дипломованих фахівців талановитими випускниками. У 2016 році документи про освіту отримали 3 288 випускників. Із них – 2?034 бакалаври, 988 спеціалістів і 266 молодших спеціалістів.

Урочистості кожного факультету пройшли напрочуд святково та тепло. Випускників вітали як представники рідних факультетів (декани, завідувачі кафедр, викладачі та працівники), такі  майбутні роботодавці, батьки, рідні, друзі. Чимало вчорашніх студентів отримали не тільки документи про вищу освіту, а й Почесні грамоти та Подяки ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова за внесок у розвиток університету, його процвітання та добробут.

Читайте також: Майже півтори тисячі молодих фахівців цьогоріч вийшли із ЖДТУ

Урочистості на 13-ти факультетах Запорізького національного університету відбувалися як у самому виші, так і в Запорізькому академічному обласному театрі ім. В. Г. Магара. На вручення дипломів завітали не лише друзі та рідні випускників, а й голова Запорізької облради Григорій Самардак, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Найчисельнішим став випуск юридичного факультету ЗНУ. Тут здобули вищу освіту 320 осіб. Не менш популярними стали факультет фізичного виховання та факультет соціології та управління (по 150 осіб), факультет соціальної педагогіки та психології (100 випускників) тощо.

Також чимало фахівців підготували й відокремлені структурні підрозділи Запорізького національного університету: Нікопольський факультет ЗНУ закінчили 38 бакалаврів і 38 спеціалістів; Криворізький факультет ЗНУ – 71 бакалавр та 100 спеціалістів. А ось урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ в місті Мелітополі зібрала близько 200 вчорашніх студентів.

Читайте також: Якщо ВНЗ не видає випускнику диплом, треба телефонувати безпосередньо до МОН, – Інна Совсун

Дипломи молодшого спеціаліста в Запорізькому національному університеті цього року отримали 266 випускників, зокрема Економіко-правничого коледжу – 179 осіб, а Торгового коледжу – 87.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *