Із 10 по 16 липня в Києві триває міжнародний молодіжний форум із питань безпеки YOUNGUA Security Forum 2016. Організаторами заходу є Програма професійної підготовки Україна-НАТО при Офісі Зв’язку НАТО в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту, в партнерстві з громадською організацією “Ліга інтернів”, Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва “Альтернатива-В” та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Європейська молодь України”. Про це повідомляє сайт Мінмолодьспорту.

Форум має сприяти подоланню глобальних викликів задля безпеки сучасного світу, вирішенню конфліктів шляхом діалогу, а також проведенню дискусії з гендерних питань та питань міграції.

Молодіжний захід є платформою для обміну досвідом, знаннями та ідеями. Учасники отримають інформацію щодо міжнародних відносин, політики, безпеки та оборони, більше дізнаються про реформи в Україні тощо.

До форуму долучились 120 учасників із 17 країн світу, серед яких Албанія, Грузія, Іспанія, Канада, Норвегія, Польща, Сербія, Швеція та інші. До України приїхали представники міжнародних організацій, студенти, молоді науковці, журналісти та військові. До кола запрошених гостей увійшли представники штаб-квартири НАТО, посольств, науковці та професори європейських університетів.

Читайте також: Останній набір. Держзамовлення на молодшого спеціаліста збільшено на 10 %

Урочисте відкриття форуму відбулося 11 липня в приміщенні Дипломатичної академії України. З вітальними словами виступили міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Посол Королівства Норвегія в Україні Ханс Петтер Мідттун, Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, голова Офісу НАТО в Україні Олександр Вінніков та керівник Програми професійної підготовки Україна — Нато Ове Уруп-Медсен.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *