У середині липня в Сєвєродонецьку  Східноукраїнський  національний університет імені Володимира Даля стане центром проведення Луганської регіональної міжнародної програми “Студентська республіка”.

– У програмі, – каже координатор заходу, голова Сєвєродонецької асоціації молодіжних ініціатив Вадим Любченко, – братимуть участь студенти навчальних закладів області, а також молодіжні громадські активісти. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Луганської області: роль громад і молоді».

У молодих активістів уже є досвід такої роботи. І нинішня програма Луганської Студреспубліки дуже насичена. Окрім ділової гри, проходитимуть найяскравіші субфестивалі: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», а також «Квест», «Мафія», «Дебати», семінари та тренінги, ігрові змагання і багато іншого.

Основною подією стануть вибори студентського мера та депутатів Студентського магістрату, які представлятимуть Луганщину на фіналі Студреспубліки, що відбудеться на узбережжі морі, на півдні України, в серпні до Дня Незалежності.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *