Для учнівської молоді відділень екології та аграрних наук, хімії та біології Київської Малої академії наук відбулося урочисте відкриття літньої профільної школи на базі оздоровчого табору «Лідер», що в Пущі-Водиці.

Літня школа працює за двома напрямами: популяризація та поглиблене вивчення аспектів природничих наук поєднується з патріотичним вихованням талановитої молоді.

Керівники відділень приготували юним науковцям цілу низку цікавих розважально-пізнавальних заходів. Заходів, кожен із яких був гармонійно вибудованою дидактичною моделлю, що ідеально відповідає завданням виховання в контексті занять літньої школи.

Незабутньою була екскурсія до IZONE. Це – один із найцікавіших проектів креативного та наукового простору сучасності, що єднає представників найбільш різноманітних індустрій і найновітніших напрямів науки. На території павільйонів IZONE працюють: фотолабораторія, літографічна майстерня, студія шовкографії, цифрова майстерня, технологічний потенціал якої дає змогу за допомогою 3D-принтера виготовити майже будь-який макет. Перлиною концепції проекту є те, що всі майстерні працюють у відкритому доступі.

Незабутнім для слухачів літньої профільної школи МАН  було поринання у світ таємничої науки – біології під керівництвом молодшого наукового співробітника відділу молекулярної генетики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України О. Малюти, обговорюючи тему: «Технології штучного запліднення. Або звідки беруться діти».  Особливу увагу вона приділяла причинам, які викликають проблеми з репродуктивною системою в підлітковому віці серед хлопчиків і дівчат.

Читайте також: Останній набір. Держзамовлення на молодшого спеціаліста збільшено на 10 %

Програмою школи передбачено ще чимало цікавих заходів: лекцій, семінарів, екскурсій, конкурсів, спортивних змагань, які неодмінно сподобаються учнівській молоді.

За інформацією Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *