Цьогорічна вступна кампанія-2016 має певні особливості, а саме – наявність двох моделей вступу на навчання за держзамовленням. Традиційна модель застосовується для вступу на навчання за ОР «Магістр» на основі раніше здобутого рівня «Бакалавр», за якою всі абітурієнти подають заяви тільки в паперовій формі. Нова модель застосовується для вступу на навчання за ОР «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти, за якою абітурієнти подають заяви в електронній формі.

Для надання допомоги та роз’яснення абітурієнтам умов вступу до вищих навчальних закладів на період вступної кампанії в ПолтНТУ створено консультативні центри, а також функціонують консультативні пункти в усіх районах Полтавської області.

Коли подавати заяву? Початок прийому заяв і документів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти стартував 11 липня. Завершення прийому заяв та документів від абітурієнтів, які проходять співбесіди, іспити, творчі конкурси, відбудеться 20 липня, а заяв і документів від осіб, які вступають на основі ЗНО, 27 липня

Як подати заяву? З до 27 липня подати до приймальної комісії ПолтНТУ заяву в електронному вигляді в консультативному центрі університету або особисто на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти МОНУ. У заяві обираєте 1 пріоритет, визначаєте напрям (спеціальність) підготовки. Ви можете подати до 15 заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти. У ПолтНТУ підготовка здійснюється за 30 спеціальностями на 8 факультетах: фінансово-економічному, будівельному, електромеханічному, інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем, архітектурному, нафти і газу та природокористування, гуманітарному, менеджменту та бізнесу.

Повний перелік документів, необхідних для вступу до ПолтНТУ, ви можете знайти на сайті університету в розділі «Абітурієнтові». 1 серпня за рейтинговим списком можна буде дізнайся про рекомендації на місця держзамовлення.

Мрії справджуються! Якщо ви рекомендовані до зарахування, тоді до 18:00
5 серпня
маєте принести оригінали документів про освіту до приймальної комісії обраного ВНЗ. 6 відбудеться зарахування на місця державного замовлення, а 12 серпня  – на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка входить до ТОП-100 університетів України за міжнародними та українськими рейтингами та є провідним ВНЗ м.Полтави. Студенти університету мають змогу вивчати іноземні мови у Центрі іноземних мов ПолтНТУ, що діє для всіх охочих. ПолтНТУ плідно співпрацює з близько 100 університетами-партнерами з усього світу. В університеті діють програми подвійного диплома, кредитної та академічної мобільності з провідними ВНЗ Польщі, Німеччини, Бельгії, Туреччини, Китаю тощо. У студентів університету є унікальна можливість проходити програми практики та стажування на провідних підприємствах-партнерах ПолтНТУ як в Україні, так і за її межами. Студенти університету є учасниками літніх українсько-польсько-китайських фахових і мовних шкіл, програм стажування у масштабних ВНЗ Європи.

В університеті для студентів створені умови для всебічного розвитку, і кожен студент зможе знайти себе, адже в ПолтНТУ діє: спортивний клуб із потужною спортивною базою європейського рівня, студентське наукове товариство, студентське радіо, студентське телебачення, центр культури і студентської творчості, школа гумору, козацький корпус і ще багато цікавого. Студенти мають можливість проживати в студентському містечку, яке налічує 5 гуртожитків і розташоване поряд із навчальними корпусами ПолтНТУ.

Консультативні центри ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка діють на базі університету за адресою: проспект Першотравневий, 24 (пн – пт 800 – 1800, сб, нд 900 – 1300).

За інформацією ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *