Місяць тому в Житомирському національному агроекологічному університеті відкрився Центр сприяння подачі електронних заяв, але на повну силу він почав працювати з 11 липня, коли в країні стартувала вступна кампанія – 2016. 

У приміщенні Центру кілька зон, кожне місце оснащене комп’ютером, є необхідна довідкова інформація в друкованому вигляді, а також роздаткові матеріали про університет, факультети і спеціальності. 

Тут абітурієнтам готові оперативно та якісно надати будь-яку допомогу: зорієнтувати у виборі напряму підготовки чи навіть зареєструвати електронну заяву  на вступ до ЖНАЕУ чи іншого вищого навчального закладу України.

По консультації та допомогу приходять вступники з Житомира, а також їдуть із районів області. Дехто ще не доволі добре розібрався в системі електронної подачі документів, а в когось виникають певні труднощі. Працівники центру намагаються вирішити всі проблеми абітурієнтів, хоча в перші дні кампанії система дає збій.

Утім, переконані, що до завершення вступної кампанії (27 липня) скористатися своїм правом на вступ зможуть усі охочі.

Разом із тими, хто хоче вступити на перший курс, документи в інших аудиторіях подають випускники коледжів і ВНЗ на здобуття ОКР «Молодший спеціаліст» та «Магістр».  Особисто подають документи й ті абітурієнти (випускники шкіл), які мають пільги.

Про вартість навчання, кількість бюджетних місць, нові спеціальності та особливості цьогорічної вступної кампанії розповів відповідальний секретар приймальної комісії ЖНАЕУ Сергій Вербальчук.

 

Зокрема, цього року в Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилися нові спеціальності: «Водні біоресурси та аквакультура», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування», «Маркетинг», «Геодезія та землеустрій», «Агроінженерія».

***

Нагадаємо, що абітурієнти у 2016 році можуть подати до п’ятнадцяти заяв  на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету, зазначаючи пріоритетність. Для конкурсного відбору до  ЖНАЕУ зараховуються бали сертифікатів ЗНО з трьох предметів: обов’язковий загальнодержавний – українська мова та література, обов’язковий для вибраної спеціальності і на вибір вступника.

Документи приймаються:

?на 1 курс денної форми навчання – з 11 по 27 липня  2016 року;

?на скорочений термін (на базі ОКР «Молодший спеціаліст»)  денної форми навчання – з 11 по 24 липня 2016 року;

?на 1 курс заочної форми навчання – з 15 по 29 липня 2016 року (для осіб, які мають право складати вступні випробування та проходити співбесіду, що проводить університет – із 15 по 22 липня 2016 року);

?на скорочений термін (на базі ОКР «Молодший спеціаліст»)  заочної форми навчання – із 11 по 24 липня, з 01 по 07 березня  та з 03 по 10 жовтня 2016 року.

Оприлюднення рейтингового списку:
?на 1 курс і скорочений термін на денну форму навчання – не пізніше 01 серпня;

? на заочну форму навчання – не пізніше 30 липня та 21 жовтня.

Студенти університету мають можливість:

·        отримати військове звання;

·        проходити виробничу практику за кордоном.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *