У першій спеціалізованій виставці «Освіта в Сумах – 2016», що відбулась у місті 10 липня, взяли участь майже всі місцеві навчальні заклади – від професійно-технічних училищ до університетів.

Потрапивши на територію виставки, відвідувач опинявся у вихорі студентського життя: чого і як навчають у кожному з вишів, яких спеціальностей, за якими освітніми технологіями – про все це можна було дізнатися, відвідавши захід. А заразом і скуштувати смачного коржика, виготовленого вмілими руками студентів факультету харчових технологій Сумського національного аграрного університету, або ж корисних яблучних чіпсів від факультету агротехнологій та природокористування. Крім того, помилуватися чудовими макетами архітектурних споруд, ескізами та малюнками студентів будівельного факультету, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати детальні й змістовні відповіді на будь-яке запитання про вступ і навчання в університеті.

Приємним бонусом для відвідувачів виставки стала також участь у безпрограшній лотереї. Організатори виставки – представники громадської організації «Український освітній клуб» – зазначають, що надалі такі виставки стануть традиційними і будуть проводитися частіше.

За інформацією медіа-центру СНАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *