В Університеті банківської справи, а саме у Харківському інституті УБС та Інституті банківських технологій та бізнесу (м. Київ), оголошено набір на нову спеціальність «Кібербезпека».

У сучасному світі, в якому дедалі більшу роль у житті, економіці та системі безпеки держави відіграють кіберпростір та інформаційні технології, не можна обійти увагою загрози, пов’язані із застосуванням високих технологій. В Україні найбільше від кібератак потерпають впливові медіа, фінансові інститути та державні установи.

Особливістю нової спеціальності є те, що студенти отримають знання з програмування та комп’ютерної техніки, кібербезпеки, програмних і технічних методів захисту інформації, криптографії, правових та соціальних аспектів захисту інформації, систем та методів штучного інтелекту, а також менеджменту у сфері інформаційної безпеки.

Випускники спеціальності займатимуться розробкою охоронних систем для різних комунікаційних мереж та електронних баз даних, тестувати й удосконалювати власні та сторонні розробки для уникнення ризиків витоку відомостей, що становлять державну або комерційну таємницю, конфіденційну інформацію державних, недержавних установ та підприємств.

Нагадаємо, в Університеті банківської справи вже відкрито Центр досліджень і розробки, створена лабораторія дослідження уваги і поведінки людини. Завдяки підтримці шведської високотехнологічної компанії «Tobii» та проектам Tempus лабораторія була оснащена унікальним високотехнологічним обладнанням: портативним пристроєм – eye-tracker та мобільним – glasses (окуляри). Лабораторія проводить дослідження людино-машинної взаємодії та аудиту використання веб-, мобільних і десктопних програмних додатків.

Читайте також: Вступ за квотами в 2016 році – механізм для пільгових категорій

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, що готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу в м. Києві.

Прес-служба Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *