Заради дитини лягла... у труну. А потім оголосила голодування - 21.08 борьба за ребенкаПісля того, як суд ухвалив рішення повернути 6-річну дитину рідному батькові, мешканка Нижнього Новгорода купила труну, лягла в неї і оголосила голодування. Вона виховувала хлопчика з однорічного віку і вважає, що дитині з нею буде краще. Однак в органах опіки впевнені в зворотному.

Як це сталося. Антоніна Імемадзе, так звати жінку, почала виховувати маленького Максима, коли матір хлопчика позбавили батьківських прав, а його батька засудили до ув’язнення. Тепер батько звільнився і в органах опіки вважають, що він має право повернути собі сина.

Олександр Малкін, начальник Відділу освіти Канаєвського району Нижньогородської області: «Якби Антоніна Миколаївна захотіла свого часу всиновити дитину, то Котов – біологічний батько – ніколи не зміг би забрати його. Але вона цього робити не захотіла. І в неї, мабуть, були причини».

Родичі хлопчика тепер займають активну позицію, хоча залишати дитину собі п’ять років тому також не захотіли. Вони вважають, що Імемадзе не має благородних намірів, а матеріально зацікавлена. Жінка ніде не працювала і жила на допомогу, що надається опікунам. Сума виходила не маленька, якщо врахувати, що вона ростила відразу п’ятьох прийомних дітей.

Батько вважає, що дитина відстає в розвитку з вини названої матері. Психологи з ним погодилися і рекомендували захистити сина від спілкування з Антоніною Імемадзе.

Два роки тривали судові розгляди цієї справи, і ось, коли остання інстанція — Верховний суд —  виніс рішення не на користь Антоніни, жінка зважилася на крайні заходи. Вона запевняє, що без дитини їй не прожити і припиняти голодування не збирається, поки не повернуть Максима.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *