Міністерство освіти і науки України дозволило абітурієнтам подавати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у паперовій формі, якщо у їхніх документах про раніше здобуту освіту та документах, що посвідчують особу, вказані різні прізвища.

Про це йдеться в офіційному листі Міністерства освіти і науки України керівникам вищих навчальних закладів за підписом першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун.

Таке рішення в Міносвіти ухвалили у зв’язку з численними зверненнями вступників, у яких через розбіжність прізвищ у документах виникали складнощі з коректним оформленням заяви на вступ до ВНЗ.

Снимок

“Цьогоріч уперше  вступ на “бакалавра” майже повністю здійснюється онлайн за допомогою електронної системи. Ми вирішили підтримати абітурієнтів, у яких у зв’язку з різними життєвими обставинами вказані різні прізвища в документах, та дозволити їм подавати заяви в паперовій формі. Це рішення було прийнято, оскільки електронна система не містить даних про осіб, які змінили прізвища, тому ми не можемо співвіднести цю інформацію з документами”, – пояснює Інна Совсун.

Нагадуємо, що в МОН діє консультативна телефонна лінія. Якщо абітурієнт постане перед труднощами при поданні електронних заяв на вступ, він може звернутися по допомогу за тел.: (044)-481-32-15; 068-951-25-13.

Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей050-550-54-11; 0 800 504 425.

Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *