Українські школярі здобули дві срібні та чотири бронзові нагороди на 57-й Міжнародній математичній олімпіаді, що відбулася в Гонконгу (Китайська Народна Республіка) з 5 по 15 липня.

Срібними призерами міжнародного інтелектуального змагання з математики стали учні столичного ліцею «Наукова зміна» Пушкін Денис і Скибицький Нікіта, учень ліцею № 208 м. Києва. Бронзову нагороду Міжнародної математичної олімпіади здобули учень Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Ківва Ярослав, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Сіліна Ольга і Нго Нгок Тхай Шона та учень гімназії «Академія» м. Києва Тригуб Антон.

Юних математиків на змаганнях підтримували керівник команди Андрій Паньков, старший науковий співробітник Інституту модернізації  змісту освіти та науковий керівник – Богдан Рубльов, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, член Міжнародного журі олімпіади.

Щиро вітаємо переможців та їхніх батьків, вчителів і наставників!

Бажаємо нашим учням подальших успіхів у навчанні та професійному становленні!

Довідково

У 2016 році українські школярі взяли участь і стали призерами трьох міжнародних учнівських олімпіад. У квітні 2016 року на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології в Тбілісі (Грузія) українські школярі стали першими та вибороли дві золоті медалі.

18 липня 2016 року в м. Цюріху (Швейцарська Конфедерація) відбулася 47 Міжнародна учнівська олімпіада з фізики, де українська команда здобула 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *