Науковці Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського та Вищої школи імені Папи Івана Павла ІІ у Білій Підлясці (Республіка Польща) разом працюватимуть над вивченням резистентності до антибіотиків грамнегативних бактерій, зокрема Acinetobacter ssp., Klebsiella pneumoniaе.

Зокрема, такої домовленості було досягнуто 18 липня в ході візиту делегації науковців Вищої школи імені Папи Івана Павла ІІ у Білій Підлясці у складі професора Марії Козьол-Монтевки, професора Гражини Ольховік та Анети Гроховальської до Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського.

А спершу гості обговорили з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою умови співпраці в рамках реалізації «Проекту транскордонної співпраці», який фінансує Європейський Союз. Згідно з умовами ЄС, у ньому можуть брати участь вищі навчальні заклади України, Польщі та Білорусі, що розташовані на прикордонній території, до якої належить і Тернопільщина.

Варто зазначити, що ТДМУ разом із польськими колегами цього вишу вже реалізовує проект із проведення клінічних і лабораторних досліджень на наявність збудника хвороби Лайма в лісників і мисливців Тернопільської області.

За матеріалами Тернопільського державного
медичного університету імені І. Горбачевського

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *