Організаторами акції є центри соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Житомирської області. Кожного року на літніх канікулах проводиться плідна і корисна робота, спрямована на запобігання нещасним випадкам і травматизму в дитячому середовищі, формування безпечної поведінки біля відкритих водойм, у лісі, парках, місцях відпочинку.

За результатами акції на Житомирщині цьогоріч уже проведено близько 150 індивідуальних та групових інформаційно-роз’яснювальних заходів різних форм: відеолекторії, рольові ігри, профілактичні бесіди, усні журнали тощо.

В інформаційних куточках установ та організацій міст, сіл та селищ, магазинах, перукарнях, поштових відділеннях фахівці із соціальної роботи розповсюдили пам’ятки, листівки з техніки безпеки в літній період.

Особлива увага приділяється роботі з соціально незахищеними верствами населення. Дітей попереджають про небезпеку купання без нагляду дорослих, розведення вогнища в лісі, катання на велосипеді на проїжджій частині, проведення дозвілля на території новобудов і напіврозвалених споруд тощо. Водночас звертають увагу батьків на належну організацію відпочинку дітей під час літніх канікул, наголошують на необхідності приділяти більше уваги своїм дітям, тримати під контролем дозвілля дитини за межами дому, зокрема ввечері.

До участі в проведенні заходів долучаються представники управлінь з надзвичайних ситуацій, житлового господарства в містах, сільських, селищних рад, дільничі інспектори міліції та медичні працівники.

За матеріалами Житомирської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *