Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький передав жителям Мар’їнського району ключі від 2 нових шкільних автобусів і трьох машин швидкої медичної допомоги.

Шкільні автобуси будуть передані Мар’їнським ЗОШ № 1 та № 2, а також сільській школі в Новомихайлівці. Разом з автобусами школи отримали і комплект зимових автошин.

Як зазначив Андрій Шишацький, протягом року район отримає ще 2 автобуси. Вони будуть придбані за гроші обласного бюджету в рамках реалізації регіональної програми «Шкільний автобус».

Вручаючи ключі від автомобілів швидкої допомоги, Андрій Шишацький зазначив, що до кінця року в області буде куплено 500 автомобілів «Нива» для фельдшерсько-акушерських пунктів. Також для вирішення проблем медичної сфери, крім коштів державного та обласного бюджетів, буде залучатися соціально відповідальний бізнес.

Знаменною подією для жителів Мар’їнки стало і відкриття дитячого спортивного майданчика на базі школи. Відкриття подібних майданчиків – це ще один крок до всебічного розвитку підростаючого покоління.

Донецька ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу