Пожежна безпека є дуже гострим питанням, зокрема влітку, коли через спеку зростає загроза виникнення загорянь. Дуже часто причиною пожеж стають дитячі витівки. Тому працівники дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 33 “Калинка” Білоцерківської міської ради Київської області постійно організовують заходи із безпеки життєдіяльності дошкільників.

Музичний керівник Наталія Романова, вихователі Тетяна Дідейчук та Ірина Дорошенко під гаслом «З вогнем не бавтеся, з вогнем не шуткуйте – життя і здоров’я своє ти цінуй» влаштували розвагу для дошкільників «Хай дитина знає кожна — жартувати з вогнем не можна». У такий спосіб педагоги мали на меті закріпити знання дітей про правила пожежної безпеки та поводження при пожежі.

Ведуча разом з ігровим персонажем Вогником вели розмову про користь і шкоду вогню, а діти оцінювали дії казкових героїв. Крім того, дошкільнята засвоїли правила пожежної безпеки в грі «Я почну, а ти продовжиш», а, змагаючись в естафетах, малюки мали змогу продемонструвати швидкість, зібраність, спритність і взаємовиручку – риси, що обов’язково притаманні кожному справжньому пожежнику.

Ця розвага стала ще однією цеглинкою у фундаменті знань дітей щодо правил пожежної безпеки та вмінні регулювати свою поведінку в надзвичайних ситуаціях.

За матеріалами ДНЗ  № 33 “Калинка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *