Анкара продовжує масові звільнення після невдалої спроби державного перевороту. Зокрема Рада з питань вищої освіти Туреччини наказала ректорам і деканам усіх вищих навчальних закладів країни звільнитися з посад.

Рада з питань вищої освіти Туреччини у вівторок, 19 липня, ухвалила рішення про звільнення 1577 керівників – ректорів та деканів – усіх університетів країни, повідомляє агенція Reuters. Рішення керівного органу стало новим елементом масштабної чистки кадрів після невдалої спроби путчу в країні.

Відставки деканів чекають як у державних, так і у приватних вишах. Через підозри у лояльності до критика президента Реджепа Таїпа Ердогана Фетхуллаха Гюлена призупинені повноваження також 15 200 працівників освіти. Представник міністерства освіти розповів Reuters про анулювання ліцензій 21 тисячі вчителів, які працюють у приватних навчальних закладах.

Окрім того, державна агенція новин Anadolu повідомила, що близько 390 співробітників міністерства у справах сім’ї та соцполітики також відсторонили від виконання обов’язків.

Джерело dw.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *