Із метою посилення безпеки та за пропозицією голови Київської ОДА Максима Мельничука до 1 вересня 2016 року в місцях масового перебування людей – державні установи, театри, клуби, а головне – в дитячих садках і загальноосвітніх школах регіону денної форми навчання – будуть встановлені тривожні кнопки служби охорони.

Такі нововведення керівник столичної області ініціював під час робочого засідання Координаційної ради з правоохоронними органами.

«Зараз ми активно готуємося до наступного навчального року, і для того, щоб посилити режим безпеки в дитсадках і школах області під час перебування дітей, прийняли рішення встановити «тривожні кнопки». Треба дбати не лише про якість навчально-виховного процесу, але й про безпеку наших дітей», – сказав перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

Планується забезпечити школи регіону камерами відеоспостереження з можливістю доступу до них батьків. «Усі батьки хочуть бути впевненими в тому, що, поки їхня дитина в школі, вона у повній безпеці. Тому також поступово встановлюватимемо камери відеоспостереження, до перегляду яких через мережу Інтернет матимуть доступ і батьки. Така практика сьогодні вже діє в багатьох школах», – зазначив Лев Парцхаладзе.

На сьогодні в Київській області працюють 734 школи денної форми навчання та 736 дитячих садків.

Інформує прес-служба КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *