Олімпійців нагородили квартирами, машинами та орденами - master.worklondon2012Днями українських Олімпійців та призерів ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні нагородили призами за високі спортивні досягнення.

Так, Олімпійський чемпіон з важкої атлетики, заслужений майстер спорту України Олексій Торохтій отримав сертифікат на придбання автомобіля, який вручили йому керівники Харківської області. Юрій Чебан – Олімпійський чемпіон ХХХ Літніх ігор у Лондоні з веслування на каное отримав у подарунок однокімнатну квартиру від міської влади Одеси та 50 тисяч доларів США фінансової винагороди від обласної влади.

Інші призери Олімпіади теж не залишилися без нагород: «бронзовий» призер з боксу, заслужений майстер спорту України Олександр Гвоздик отримав сертифікат на придбання квартири, а «срібний» призер Олімпійських ігор з вільної боротьби, вихованець Малинської школи вільної боротьби Валерій Андрійцев буде нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини».

За інформацією Держмолодьспорт

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *