Американський експерт з антикварних виробів помилково прийняв керамічний глечик, який виготовили під час шкільного уроку, за стародавній артефакт. Він оцінив його в 50 тисяч доларів, про це повідомляє znaj.ua, посилаючись на видання The Guardian.

Інцидент стався під час популярного телевізійного шоу Antiques Roadshow. У ньому фахівці з антикваріату допомагають гостям програми оцінювати різні предмети.

Під час останнього випуску шоу житель Південної Кароліни Елвін Барр приніс до студії глечик, який купив на розпродажі за 300 доларів. Оцінювач антикваріату Стівен Флетчер ретельно оглянув його і заявив, що його орієнтовна ціна становить від 30 до 50 тисяч доларів. На думку експерта, ця робота належала кінцю XIX століття.

v-ssha-rabotu-shkolnicy-oshibochno-ocenili-v-50-000-dollarov-3

Але після виходу програми в ефір з’ясувалося, що глечик насправді створили в 1973 році на уроці з виготовлення керамічних виробів. Цю роботу впізнала мешканка Орегона, яка дивилася передачу. Це був глечик, який зробила її подруга.

Після цього антикварний експерт попросив вибачення та сказав, що помилився приблизно на років 60-80. Він додав, що, судячи з якості роботи, її ціна становить від трьох до п’яти тисяч доларів, а це дуже непогано як для роботи школярки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *