Капітальний ремонт планують провести цього року у двох школах Зборівського району – в Озерній і Богданівці. Кошти на це виділять з державної субвенції для Озернянської об’єднаної територіальної громади.

Коли востаннє проводили капітальний ремонт у приміщенні  Богданівської ЗОШ  І- ІІ ступенів та й чи взагалі проводили, у селі не пам’ятають. На ремонтні роботи планують витратити 1 млн грн із субвенції для об’єднаної громади та 34 тисячі – співфінансування з місцевого бюджету.  Капітальний ремонт даху, фасаду та заміну вікон планують провести до 1 вересня, коли за парти оновленої школи сядуть 45 учнів.

– Нині школа розташована в пристосованому приміщенні, де раніше був колгоспний садок, оскільки стара шкільна будівля була уражена грибком, – розповів Володимир Мостинський, голова профкому Богданівської ЗОШ І- ІІ ступенів.

 

 

Давно потребує капітального ремонту і Озернянська школа. Тут навчаються 409 учнів. На це буде спрямовано 1 млн 300 тисяч грн субвенції та 22 тисячі співфінансування з місцевого бюджету. Ця школа має шанс стати опорною у громаді.

Читайте також: На Житомирщині триває профілактична акція «Безпечні канікули»

В обласній адміністрації обидва проекти з реконструкції шкіл погодили. Однак, щоб використати кошти, громада має зробити ще один крок – подати заявку  до Мінрегіонбуду. В обласній адміністрації наголошують, що готові надати всі необхідні консультації.

За матеріалами сайту Тернопільської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *