Керівник Харківського національного університету радіоелектроніки Едуард Рубін ініціює масштабну антикорупційну кампанію у ВНЗ. 19 липня, виступаючи на ректораті, він заявив, що взятий університетом курс на відкритість і прозорість несумісний із проявами корупції. «Ми почали активно працювати в цьому напрямі минулого навчального року, а наступного повинні викорінити це зло», – наголосив він.

VSTRECHA_GIZ_4
Едуард Рубін

Ініціатива була підтримана ректоратом, і Едуард Рубін уже дав доручення з розробки дієвих антикорупційних заходів, щоб актуалізувати та наповнити реальним змістом антикорупційну програму, що була затверджена у ВНЗ до його приходу на посаду.

«Багато положень прийнятої програми так і не втілені у життя. Попереднє керівництво разом із відповідальним за виявлення корупційних порушень в університеті гальмувало її імплементацію. Зараз ми маємо і волю, і можливості, щоб доповнити програму реальними механізмами та провести дієву антикорупційну кампанію», – зазначив Олександр Винокуров, нещодавно призначений уповноваженим із питань запобігання та виявлення корупції в ХНУРЕ.

Едуард Рубін уже оголосив, що першою частиною кампанії стане масштабне анкетування студентів і викладачів та створення анонімних каналів для інформування керівництва про факти корупції.

Планується також проведення круглого столу з представниками інших вишів для обміну досвідом із цього напряму роботи, створення у ВНЗ постійної антикорупційної комісії з участю незалежних активістів.

«Безумовно, найкращим засобом проти корупції є підвищення офіційних доходів співробітників. Це питання – одне з перших у нашому порядку денному, і, я впевнений, що в новому навчальному році у нас з’являться можливості для цього. Ми повинні зробити все, щоб ні викладачі, ні студенти не асоціювали поняття корупції з ХНУРЕ. На моєму колишньому місці роботи в коледжі для подібної трансформації знадобився рік. Упевнений, що і тут усе вийде досить швидко», – зауважив  в.о. ректора.

Марина Косенко, ХНУРЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “ХНУРЕ одним із перших українських ВНЗ запускає масштабну антикорупційну кампанію”
  1. “… створення анонімних каналів для інформування керівництва про факти корупції …” – Єдуард Рубін вважає, що корупція не серед керівництва? Чи намагається показати, що керівництво не має відношеннія до корупції?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *