У м. Тбілісі (Грузія) завершився  чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики. Сенсацією змагань став виступ вихованки Броварського вищого училища фізичної культури  Аліни Шух у змаганнях із багатоборства.

Набравши в 7 видах 6 196 очок вона здобула «золото» і увійшла до історії легкоатлетичного спорту, поновивши рекорд світу китайської спортсменки, який протримався 18 років.

Упродовж двох днів змагань Аліна в окремих видах встановила особистий рекорд з бігу на 800 метрів (2.14,89 хв.) і показала два найкращі результати сезону – з бігу на 100 метрів з бар’єрами (14,43 с) і з бігу на 200 метрів (26,68 с). У решті видів Шух показала такі результати: стрибки у висоту – 1,88 м; штовхання ядра – 14,85 м; стрибки у довжину – 5,98 м; метання списа – 50,04 м.

shux

Крім того, результат Аліни є вищим за норматив на участь ХХХ літніх Олімпійських іграх в м.Ріо-де-Жанейро. Тренує юну рекордсменку її мама Майя Сергіївна Шух. У складі збірної команди України виступали ще двоє вихованців БВУФК у змаганнях із метання списа: Олександра Зарицька – була  четвертою та Олексій Лепель – сьомим.

Аліна має високі результати і в навчанні – цього року вона закінчила школу із золотою медаллю. Аліна – яскравий доказ того, як можна успішно поєднувати  інтенсивні тренування та засвоювати навчальну програму!

Вітаємо Аліну, її наставників із перемогою!

За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *