20 липня на пленарне засідання 7 сесії Хмельницької міської ради було внесено зміни до бюджету міста на 2016 рік у галузі освіти. Про це у відеозверненні розповів начальник Управління освіти Роман Миколаїв.

Освітянський бюджет Хмельницька додатково поповнився 8 мільйонами гривень. Як розповів Роман Миколаїв, за ці кошти заплановано замінити вікна, відремонтувати дахи, оновити санвузли, асфальтове покриття, встановити пожежні сигналізації у школах та дитсадках міста.

А крім того, наголосив начальник Управління освіти, сесія міської ради здійснила безпрецедентний крок: цього року кожна школа міста додатково отримає по 100 гривень на учня. Тобто, якщо в школі навчається 1000 учнів, то це – 100 тисяч гривень на поточні витрати закладу. А це повністю відкидає необхідність збирати батьківські гроші у фонди школи.

 

Я хочу, щоб це добре почули керівники навчальних закладів і добре почули батьки. І щоб розуміли, що міська рада приймає рішення не популістські, а прагматичні. Ми надаємо кошти, щоб зняти підстави для так званих поборів і так званих добровільних внесків“, – зауважив Роман Миколаїв і закликав керівників грамотно розпорядитись цими коштами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Як запобігти шкільним поборам, знають у Хмельницькій міськраді”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *